Група компаній
“Міжнародна правова безпека”

Адвокатське об’еднання “Міжнародна правова безпека”
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ “МІЖНАРОДНА ПРАВОВА БЕЗПЕКА”
Юридична компанія “Міжнародна правова безпека”
Графік роботи / Пн. – Пт. / 09:00 – 18:00

Консультація (044) 284 04 36 

Експертний супровід в суперечках з економічних питань

На сьогоднішній день економічні суперечки характеризуються як розбіжності між двома або кількома суб’єктами комерційної діяльності. Всі їх умовно можна поділити на кілька видів:

  • договірні – економічні суперечки, пов’язані з прямим невиконанням договірних зобов’язань;
  • переддоговірні – найчастіше виникають до безпосереднього підписання договору або відразу після цього;
  • позадоговірні – не мають ніякого відношення до майбутнього договору. Як правило, це конфліктні ситуації, що виникають в результаті порушення прав власності або заподіяння шкоди одному з суб’єктів.

Але у будь-якому разі необхідна кваліфікована консультація юриста з економічних питань. Це дозволить визначити найбільш пріоритетні напрямки для досягнення успіху і дізнатися, як правильніше вчинити в тому чи іншому випадку.

Які шляхи успішного вирішення економічного спору?

Вкрай важливо звернутися до адвоката з економічних справ, оскільки виниклі суперечки досить важко вирішуються і можуть привести до серйозних фінансових втрат. Особі без юридичної освіти, яка не має досвіду врегулювання конфліктів на даному правовому рівні, впоратися з цим неможливо.

Як показує практика, подібні ситуації врегульовуються в рамках арбітражного суду, тому для досягнення успіху потрібен адвокат з економічних спорів, який грамотно підійде до справи і допоможе відстояти законні права та інтереси юридичної особи.

В нашому центрі ви завжди зможете отримати висококваліфіковані послуги юриста з економічних питань за доступною вартістю та відновити справедливість в будь-якому економічному спорі.