Група компаній
“Міжнародна правова безпека”

Адвокатське об’еднання “Міжнародна правова безпека”
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ “МІЖНАРОДНА ПРАВОВА БЕЗПЕКА”
Юридична компанія “Міжнародна правова безпека”
Графік роботи / Пн. – Пт. / 09:00 – 18:00

Консультація (044) 284 04 36 

Круглий стіл: «Рейдерські захоплення. Практика запобігання та локалізація»

Торгово-промислова палата України спільно з Групою компаній “Міжнародна правова безпека” та “Міжнародна асоціація розслідувачів та експертів з кризових ситуацій” за інформаційної підтримки інтернет-каналу “Selector TV”, проводить круглий стіл: «Рейдерське захоплення. Практика запобігання та локалізація», присвячений виключно практичним аспектам боротьби з схемами рейдерських захоплень об’єктів.

Тема рейдерських захоплень є досить актуальною в нинішніх умовах господарювання в України і цікавить, перш за все, досить широкі кола бізнес-структур. Останнім часом проводиться велика кількість заходів за тематикою безпеки бізнесу, у тому числі і щодо рейдерських захоплень. Однак, як свідчить аналіз програм таких захдів, більшість з них присвячена діям бізнесу вже в процесі рейдерського захоплення або мінімізації наслідків редерського захоплення, ігноруючи етап запобігання і превентивного захисту від імовірності початку рейдерського захоплення. Саме на питаннях запобігання і зменшення ризиків рейдерського захоплення бізнес-структури будуть зроблені акценти в нашому заході.

Формуючи програму заходу та підбираючи склад доповідачів і присутніх організатори круглого столу об’єднали практичний досвід аудиторів, юристів, розслідувачів, журналістів та інших експертів з кризових ситуацій з метою досягнення найбільш повного і всесторонного розкриття проблеми та шляів її вирішення.

Формат заходу: дискусія на основі практичного досвіду, презентації шляхів протидії схемам рейдерських захоплень, обговорення реальних ситуацій.

Місце проведення: Торгово-промислова палата України, м.Кіїв,   вул. Велика Житомирська, 33.

Дата і тривалість: 18 жовтня 2018 р., 14:00 – 18:00.

Теми для обговорення:

– Ранні діагностики ризиків рейдерського захоплення.

– Протидія рейдерському захопленню під час його здійснення.

Учасники: представники бізнесу, члени Торгово-промислової палати України, представники Групи компаній “Міжнародна правова безпека”, представники “Міжнародної асоціаціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій”, журналісті інтернет-каналу “Selector TV” і представники інших структур, які мають відношення до обговорюваного процесу на практиці.